Copyright 2020 | Created by Mariusz K. with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Jeżeli podałeś/aś maila i czekasz na odpowiedź
a nie przyjdzie ona w ciągu 24 godz prosimy o ponowne
wysłanie wiadomości.
Niestety zdarzyło się, że nie mogliśmy odpowiedzieć
ze względu na błędnie podany adres e-mail.
Pozdrawiamy serdecznie.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

12-114 Faryny 72

 

tel. +48 517 742 304

email: kontakt@pensjonat-faryny.pl

ADRES

MENU

Pensjonat FARYNY
Pensjonat FARYNY
Pensjonat FARYNY Facebook

Pensjonat FARYNY to doskonałe miejsce dla każdego kto potrzebuje wypoczynku na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie lasu i łąk sprzyja pieszym / rowerowym wędrówkom. 

O NAS

Pensjonat FARYNY znajduje się w małej mazurskiej wiosce o tej samej nazwie, na południowym skraju Mazur. Otoczony lasami i łąkami jest doskonałym miejscem na wypoczynek na łonie natury, z dala od zgiełku miasta.

 

Las, na pograniczu którego się znajdujemy, to Puszcza Piska - największy kompleks leśny na Mazurach.  Puszcza, ciągnąca się kilometrami aż po Pisz, Mikołajki, Orzysz jest dla miłośników spokoju, natury i rowerowych wycieczek doskonałym punktem wypadowym.

 

Z Pensjonatu do lasu można dotrzeć w ciągu kilku minut pieszo i tam cieszyć się wszystkim tym co natura może zaoferować: krystalicznie czyste powietrze, spokój, śpiew ptaków i owoce leśne. W sezonie letnim znajdziesz w nim jagody, maliny i poziomki, a w sezonie letnio-jesiennym możesz spokojnie wybrać się na grzyby - prawdziwki, podgrzybki i kurki to najpopularniejsze z występujących tu gatunków. Najprawdziwsze borowiki potrafią wyrosnąć nawet na naszym podwórku (sprawdź sam na zdjęciach z naszej Galerii). 

 

Dzięki bliskości lasu, możesz też sam na własnej skórze wypróbować, bardzo popularnej ostatnio na całym świecie tzw. kąpieli leśnej "Shinrin-yoku". To wywodząca się z Japonii – prozdrowotna praktyka kontaktu z naturą (głównie środowiskiem leśnym). Polega na wolnych, relaksacyjnych spacerach i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami. Może być wykorzystywana jako technika profilaktyczna, rehabilitacyjna lub wspomagająca leczenie. Zanurzenie się w leśną atmosferę przywodzi na myśl zanurzenie się w wodzie – do czego właśnie nawiązuje nazwa.

 

Jeśli spacery Ci nie wystarczają lub po prostu masz ochotę na odwiedzenie bardziej odległych zakątków możesz skorzystać z naszych rowerów. Mamy do dyspozycji sześć sztuk, starczy więc dla całej rodziny.

 

Spacery na świeżym powietrzu wzmagają apetyt, dlatego też do Twojej dyspozycji jest nasza Restauracja serwująca całodzienne wyżywienie. W ofercie, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Smaczne, pożywne dania są naszą specjalnością, a szczególnie polecane przez gości są pierogi. Staramy się używać jak najwięcej lokalnych produktów a na uwagę zasługuje fakt iż, iż źródło tutejszej wody, znajduje się niecałe 300m od Pensjonatu. Sama woda jest krystalicznie czysta i wyjątkowo smaczna i możesz ją pić bezpośrednio z kranu. 

 

Dzięki naszej lokalizacji, daleko od dużych miast i ośrodków przemysłowych, możemy Ci zaoferować jeszcze coś, o czym wielu ludzi, szczególnie tych z miasta, w dzisiejszych czasach już nie pamięta - miliony gwiazd na nocnym niebie. Rzecz może i prozaiczna ale jakże ciesząca i uspokajająca w dzisiejszych czasach.

 

Na samym terenie pensjonatu możesz skorzystać z basenu, leżaków, miejsca na ognisko i grilla oraz ogromnej przestrzeni.

W bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu znajduje się staw a przy nim plac zabaw dla dzieci. 

 

W okolicy spotka Cię typowe wiejskie życie. 

 

 

  1. pl
  2. de

Grzegorz Kaczmarczyk

.....

Aleksandra Kaczmarczyk - szefowa

.....

O NAS

Pensjonat Faryny na Mazurach

Email: kontakt@pensjonat-faryny.pl 

Tel:       +48 517 742 304   

Pensjonat FARYNY

Dziękujemy, że dotarłeś do końca strony ! 

 

Jeśli masz jakieś uwagi, jakiekolwiek: co Ci się nie podoba, coś może nie działa,  cokolwiek co przychodzi Ci do głowy na temat tej strony, daj nam znać wpisując swoje uwagi w formularzu kontaktowym. Nie musisz wpisywać maila, jeśli nie chcesz, wpisz swoje uwagi i kliknij WYŚLIJ.

 

Będziemy wdzięczni za każdą uwagę.